Hakkında

Biz Kimiz?

2005 yılında kurulan Metal Group İstanbul merkezli olup, Türkiye genelinde yaklaşık 8.500 araç filosu ve 500'den fazla personeli ile 17 ilde faaliyet göstermektedir.

2018 yılında Metal Group bünyesine katılan İngiltere menşeili Green Motion ile bireysel kullanıcılara ve kurumsal firmalara günlükten 6 aya kadar olan vadelerde kısa dönem araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

Bunun yanı sıra, operasyonel kiralama firmalarına; trafik tescil işlemleri, ikame araç tedariği, hasar-onarım, otopark ve çekici hizmetleri sunan Metal Group , Metal2 markası altında 2012 yılından bu yana 2. el araç satış faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kendi bünyesindeki araçları online ihale ve perakende satış yöntemleri ile tüketiciye sunan Metal2, her geçen gün artan satış adetleri ile sektörün önde gelen firmaları arasındaki yerini almıştır.

Metal Group son yıllarda Gıda, Eğitim, Teknoloji ve Finansman alanlarına yapmış olduğu yeni yatırımlarla hizmet alanlarını çeşitlendirmiş ve genişletmiştir.

Bütünsel hizmet anlayışıyla müşterinin ihtiyaç duyduğu her alanda tam ve kesintisiz hizmet sunan Metal Group, gerçekleştirdiği atılımlarla birlikte yakaladığı büyüme ivmesini her yıl arttırmayı ve üstün hizmet kalitesini sürdürmeyi hedeflemektedir.