Kariyer

İşe Alım ve Mülakat

İşe Alım ve Mülakat

Şirketimizin web adresinin İnsan Kaynakları Bölümünde başvuru adresi bulunmaktadır.(https://www.metaloto.com.tr/insan-kaynaklari-basvuru-formu) İş arayan kişiler tarafından bu linkte istenen bilgiler doldurulduğunda ve gönderildiğinde, şirketimizin İnsan kaynakları Müdürlüğü’ne e-posta yolu ile gelmekte ve bu başvurular İnsan Kaynakları Müdürlüğü bünyesinde özgeçmiş havuzunda saklanmaktadır.

Şirketimiz, profesyonel hizmet veren kariyer firmasından da personel alımı ile ilgili destek almaktadır. İnsan Kaynakları Müdürlüğü, birim müdürlüklerinden gelen Personel Talep Formlarını dikkate alarak personel alım ilanı hazırlar ve kariyer portallarına gönderir. Hazırlanan ilanın herhangi bir formatı yoktur. İlgili kariyer portalının web sayfası formatında yayınlandığı şekilde ilanı kabul edilir.

Özgeçmişlerin değerlendirilmesi sonucunda belirlenen adaylarla mülakat yapılır. Bu yapılan ilk mülakatın olumsuz sonuçlanması durumunda adaya geri dönüş yapılır. Uygun adaylar ile mülakatlara devam edilir.